Sıkça Sorulan Sorular

1. Nasıl üye olabilirim?

TvParcalariBurada.Com'a üye olmak ücretsizdir. Buraya tıklayarak sitemize kolaylıkla üye olabilir, hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

2. Nasıl sipariş verebilirim?

Sipariş vermek ve satın almak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi tamamlayıp üye girişi yaptıktan sonra, sepetinize eklediğiniz ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz.

3. Nasıl ödeme yapabilirim?

Ödemelerinizi şimdilik yalnızca Havale/EFT yoluyla almaktayız.Siparişinizi verdikten sonra hesap numaramıza ürünün ücretini göndermeniz gerekmektedir. Hesap numaralarımıza ödeme gönderirken, açıklama alanına sipariş numaranızı yazmanızı ve ödeme bildirim formunu doldurmanızı tavsiye ederiz. Hesap numaramızı görüntülemek için tıklayın.

4. Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

MNG ile çalışmaktayız.

5. Kargolar kaç günde ulaşıyor?

Siparişinizin ödeme onayını aldıktan sonraki iş günü siparişinizi kargoya vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü sonra, kargonuz adresinize teslim edilir.

6. Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargonuz, adresinize teslim edildiği anda e-mail adresinize "Siparişiniz Kargolandı" konulu bir e-mail alacaksınız. Gönderilen e-posta metninde kargo takip numaranız size iletilecektir.Bunların dışındaki sorularınızı destek@tvparcalariburada.com adresine iletebilirsiniz.